סקרמבלר XP 1000 S

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-1700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  טרקטורון פולריס Scrambler XP 1000 S מספק יציבות מצויינת בזכות גוף ברוחב 55 אינץ' ומרווח מהקרקע של 14.5 אינץ' המעניקים לו שליטה וביצועים ללא תחרות. טרקטורון סקרמבלר XP 1000 S מתגבר על שטחים מאתגרים ביותר עם 14 אינץ' של מערכת מתלים אחוריים ומערכת הבלמים המתקדמת ביותר בתעשייה הכוללת בולמי זעזועים מתכווננים תלת כיוונים של Walker Evans.

  מחיר של פולריס סקרמבלר XP 1000 S

  המחיר של פולריס סקרמבלר XP 1000 S הוא 95,000 ש"ח. המחיר כולל מע"מ והוא לפי בדיקות שעשיתי בעת ביצוע המחקר. המחיר מתייחס לכלי חדש, במידה ואתם מחפשים טרקטורון שטח יד 2 ניתן גם למצוא מחירים זולים יותר.

  מנוע וביצועים של סקרמבלר 1000

  שלדת הרכב היא החזקה ביותר שפולאריס ייצרו, מצב נהיגה 4X4 שמרגיש מתי הצמיגים מחליקים ומשלב אוטומטית את כל ארבעת הגלגלים כדי להמשיך בנסיעה בשטח הקשה ביותר.

  YouTube video

  התמודדות בשטח של טרקטורון פולריס סקרמבלר

  הסקרמבלר XP 1000 S מאפשר נסיעה ללא חשש, הוא מסוגל להתגבר על השטח המאתגר ביותר בזכות בולמי הזעזועים המתקדמים ביותר בתעשייה. בולמים מתכווננים תלת כיוונים של Walker Evans מספקים 14 אינץ' של מערכת מתלים אחוריים וזרוע A כפולה ומרחק מרשים במיוחד מהקרקע של 14.5 אינץ׳ מספקים נוחות נסיעה מקסימלית. 

  בלמים

  בלמי דיסק הידראוליים בכל ארבעת הגלגלים ובלם רגל אחורי הידראולי. בנוסף קיים הילוך חנייה ובלם יד ידני הניתן לנעילה.

  נוחות ויעילות

  ה- Scrambler XP 1000 S מאפשר ביצוע התאמות לנוחות ושליטה מיטביים. כידון הטרקטורון ניתן לכיוונון  כך שיתאים לדרך שבה הנהג רוכב בשבילים. בנוסף קיימת מערכת היגוי EPS הניתנת להתאמה אישית, המאפשרת להגדיר את רמת העזר הרצויה כדי להתאים לסגנון הנסיעה של הנהג.

  YouTube video

  אלקטרוניקה ותוספות

  הטרקטורון מצוייד במוט תאורת LED בגודל 11 אינץ׳ המספקת תאורה עוצמתית לנסיעה בשעות החשכה. לוח בקרה דיגיטלי המציג מדדים שונים כמו: מד מהירות, מד מרחק, מד טכומטר, מחוון הילוכים, מד דלק, מחוון AWD, טמפרטורת נוזל קירור ועוד.

  מפרט טכני של טרקטורון סקרמבלר

  נפח מנוע952 סמ"ק
  כ״ס89
  אורך82.5 אינץ׳
  רוחב55 אינץ׳
  גובה49.5 אינץ׳
  מרחק מהקרקע14.5 אינץ׳
  מיכל דלק5.24 גלון
  קיבולת נשיאה132 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי טרקטורונים מומלצים