ספורטסמן 450 H.O

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-1700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  הספורטסמן 450 H.O הוא טרקטורון העבודה אשר מכתיב את הסטנדרט של פולריס. הוא שוקל הרבה עבור דרגת המנוע שלו אך מספק נסיעה נוחה וארגונומיה המתאימה כמעט לכל רוכב. זוהי מכונה מוצקה עבור מי שזקוק לה לשימוש בעבודה אבל גם רוצה להיות מסוגל ליהנות מרכיבה כשההזדמנות מתקיימת. ועם תכונות טריקיות כמו יציאת טעינת טפטוף מובנית, המכונה הזו זועקת קלות שימוש.

  מנוע וביצועים של Polaris Sportsman 450 H.O

  כל דגמי ה- Sportsman 450s משתמשים במנוע ארבע פעימות חד צילינדר של פרוסטאר, מנוע בנפח 499 סמ״ק בקירור נוזלי המפיק 33 כ"ס. אומנם זה לא מנוע חזק במיוחד בהשוואה לרכבי פולריס גדולים, אבל יש לו מספיק כוח עבור המטרה שלה הוא מיועד. כמו תמיד, משקל הרכב הוא האויב העיקרי שעלול לפגוע ולהגביל אותו מבחינת הביצועים. 

  YouTube video

  התמודדות בשטח של ספורטמן 450

  טרקטורון הספורטסמן 450 אינו מתמודד מדהים בשטח, ואינו תוכנן להיות כזה. ולמרות זאת הוא בהחלט ישאיר לנוסעים בו טעם של עוד. ה-Sportsman 450 יכול להרגיש כבד מאוד בנסיעה במסלולים צרים במיוחד, אין לו מספיק כוח על מנת להתמודד עם מכשולים קשים ומאתגרים. נהגים ברמה ממוצעת יהנו מאוד מהרכב בנסיעה בשבילים ובשטחים פשוטים לנסיעה.  

  כל דגמי ה- Sportsman 450s משתמשים במערכת מתלים אטומה של MacPherson באורך של  8.2 אינץ' מלפנים וזרוע A כפולה ומתלה אחורי עצמאי באורך של 9.5 אינץ' מאחור.

  בלמים של טרקטורון Sportsman 450 H.O

  כל דגמי ה- Sportsman 450s משתמשים בבלמי דיסק הידראוליים תלת-גלגליים ובלם רגל הידראולי אחורי. בלימת מנוע אינה קיימת.

  YouTube video

  נוחות ויעילות

  ה-Sportsman 450 תוכנן להיות רכב שמתאים לכולם ומספק נוחות כמעט אוניברסלית. רוכבים קטנים ישבו בצורה נוחה מאוד, אבל רוכבים גדולים יותר כנראה לא ירצו לבלות על זה יום שלם, זאת מכיוון שאין מספיק מקום עבורם להתמתח. המושב רך וצר, ואיכות הנסיעה מספיק רכה למשימות שהרכב נועד עבורם.

  דגמי הבסיס מקבלים מקום אחסון קדמי סטנדרטי בגודל של 19 ליטר בשיטת Lock & Ride של פולאריס, דגם ה-EPS בעל מתלה אחורי ארוך יותר, ודגמי השירות מקבלים פגוש שירות קדמי, מדף שירות קדמי ומדף שירות אחורי.

  נשיאה וגרירה של ספורטסמן 450 H.O

  ה-Sportsman 450 מסוגל לשאת משקל של 40 ק״ג על המתלה הקדמי שלו ו-81 ק״ג על המתלה האחורי שלו. הוא בעל קיבולת גרירה של 612 ק״ג באמצעות מקלט סטנדרטי בגודל של 1.25 אינץ'.

  אלקטרוניקה ותוספות

  YouTube video

  דגם הבסיס ודגם השירות של Sportsman 450 מקבלים לוח בקרה דיגיטלי עם המדדים הסטנדרטיים. תאורת פגוש הלוגן, וכך גם אורות גבוהים משולשים של 50 וואט, ואורות נמוכים כפולים של 50 וואט, ונורת בלם LED יחידה ופנס אחורי אחד. בנוסף, יש תקע חשמל של 2 וולט, מטען הסוללה הייחודי של Polaris הוא גם כן מגיע כסטנדרט ברכב.

  מפרט טכני

  נפח מנוע499 סמ"ק
  כ״ס33
  אורך83 אינץ׳
  רוחב48 אינץ׳
  גובה47 אינץ׳
  מרחק מהקרקע11.5 אינץ׳
  מיכל דלק4.5 גלון
  קיבולת נשיאה40/ 81 ק״ג
  קיבולת גרירה612 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי טרקטורונים מומלצים