ספורטסמן 850

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-1700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  פולריס Sportsman 850 הוא טרקטורון השירות השני בגודלו של החברה. הוא בעל מנוע ProStar עם צילינדר כפול בהספק של 78 כ"ס, איכות נסיעה מפוארת ונוחות מקסימלית המאפשרת נסיעה של שעות ארוכות. למרות שהוא רכב כבד המיועד לעבודה, הוא גם רכב המספק נסיעת שטח מהנה. זהו בהחלט רכב שיכול לעשות הכל.

  מחיר של פולריס ספורטסמן 850

  המחיר של פולריס ספורטסמן 850 הוא 79,000 ש"ח. המחיר כולל מע"מ והוא לפי בדיקות שעשיתי בעת ביצוע המחקר. המחיר מתייחס לכלי חדש, במידה ואתם מחפשים טרקטורון שטח יד 2 ניתן גם למצוא מחירים זולים יותר.

  YouTube video

  מנוע וביצועים של טרקטורון Polaris Sportsman 850

  כל דגמי ה- Sportsman 850s משתמשים במנוע ארבע פעימות, בנפח של 850 סמ״ק בעל הספק של 78 כ"ס עם הזרקת דלק דו-צילינדרית. זהו מנוע חזק שמספק כוח מצוין, הכוח מנותב לכל ארבעת הצמיגים באמצעות מערכת AWD/2WD בעלת תגובה מהירה במיוחד. הנהג יכול לבחור הנעה דו גלגלית או הנעה לכל הגלגלים. בנוסף, כל Sportsman 850s משתמשים בתיבת הילוכים אוטומטית עם הילוך גבוה, נמוך, ניטרלי והילוך אחורי.

  התמודדות בשטח של ספורטמן 850

  הספורטסמן 850 מתמודד בשטח בצורה סבירה ביחס לגודלו. משקלו עומד על מעל ל 362 ק״ג, דבר העלול להוות מכשול. הוא מתפתל דיי טוב אבל לא מסוגל להאיץ הרבה בסיבובים בגלל משקלו הרב. עם זאת, פולריס עדיין הפכה אותו למכונה מהנה מאוד לרכיבה שלא תשאיר את רוב הרוכבים המזדמנים עם חוסר שביעות רצון מהביצועים.

  בעוד שדגמי ספורטסמן 850 וספורטסמן 850 פרימיום משתמשים בזרועות A ישרות סטנדרטיות, דגם ה-Ultimate Trail נהנה מזרועות A כפולות ואטומות בעלות מרווח גבוה מלפנים ומאחור. זה לא תורם לביצועים כמו מרווח גחון מהקרקע בכל אחד מפינות הרכב אבל זה שינוי מבורך שעוזר למנוע פגיעה של רכב על ידי מפגעים שונים בדרך. מערכת המתלים באורך מספק של 9 אינץ' מלפנים ו-10.25 אינץ' מאחור בכל דגמי Sportsman 850s.

  בלמים של Sportsman 850

  כל דגמי ה- Polaris ספורטמן 850 משתמשים בבלמים הידראוליים תלת גלגליים, אשר מופעלים על ידי ידית אחת. הנהג יכול להשתמש גם בבלם רגלי עבור הדיסקים ההידראוליים האחוריים. תיבת ההילוכים כוללת הילוך חנייה, ובנוסף יש גם בלם יד הניתן לנעילה.

  נוחות ויעילות של טרקטורון פולריס ספורטסמן 850

  ארגונומיה היא הצד החזק של Sportsman 850. כל הבקרות ולחצני הפיקוד נמצאים בדיוק היכן שהם אמורים להיות, המושב מעניק נוחות מקסימלית לאורך כל היום. מערכת המתלים של פולריס הם מהנוחים ביותר בתעשייה.

  טרקטורני ספורטסמן 850 מציעים קשירת מטען בשיטת Lock & Ride המאפשרת נעילה מהירה. זהו טרקטורון הכולל תא אחסון קדמי בנפח של 15 ליטר ותא אחסון אחורי בנפח של 7.5 ליטר.

  נשיאה וגרירה

  המדף הקדמי של הרכב מסוגל לשאת משקל של עד 54 ק״ג והמדף האחורי בעל קיבולת נשיאה של 108 ק״ג. קיבולת הגרירה היא עד 680 ק״ג.

  YouTube video

  אלקטרוניקה ותוספות

  דגמי Sportsman 850 ו-Sportsman 850 Premium מגיעים עם לוח בקרה דיגיטלי הכולל: מד מהירות, מד מרחק, מד מהירות, שני מדי נסיעה, מחוון הילוכים, מד דלק, מחוון AWD, מד מתח, טמפרטורת נוזל קירור, שעון ו- שקע DC. אורות גבוהים של 50 וואט ופנסים נמוכים כפולים של 50 וואט. 

  ה-Sportsman 850 Ultimate Trail כולל לוח בקרה דיגיטלי מופעל Bluetooth המאפשר שליחה וקבלה של הודעות טקסט ושיחות טלפון. הוא גם מקבל תאורת LED, נורות LED קדמיים ופנסי LED אחוריים.

  מפרט טכני של ספורטסמן 850

  נפח מנוע850 סמ"ק
  כ״ס78
  אורך83.25 אינץ׳
  רוחב47.6 אינץ׳
  גובה50.75 אינץ׳
  מרחק מהקרקע11.5 אינץ׳
  מיכל דלק5.25 גלון
  קיבולת נשיאה54/108 ק״ג
  קיבולת גרירה680 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי טרקטורונים מומלצים