ספורטסמן טורינג 570

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-1700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  פולריס Sportsman Touring 570 הוא טרקטורון עם 2 מקומות ישיבה. הטרקטורון Sportsman 570 הוא הדגם הנמכר ביותר של פולריס. מנוע ProStar בעל צילינדר אחד מתאים מאוד לנסיעה בשבילים ובשטחים שונים.

  מערכת המתלים האחורית באורך 9.5 אינץ' מספקת נסיעה מפוארת עבור הרוכב והנוסע. בנוסף קיים שטח אחסון בנפח של 30 ליטר. הפולריס ספורטמן טורינג 570 מגיע בשלוש רמות גימור שונות עם הבדלים בכל הנוגע למערכת המתלים, להיגוי ולבלימת המנוע.

  מחיר של פולריס ספורטסמן טורינג 570

  המחיר של פולריס ספורטסמן טורינג 570 דו מושבי הוא 66,900 ש"ח. המחיר כולל מע"מ והוא לפי בדיקות שעשיתי בעת ביצוע המחקר. המחיר מתייחס לכלי חדש, במידה ואתם מחפשים טרקטורון שטח יד 2 ניתן גם למצוא מחירים זולים יותר.

  YouTube video

  מנוע וביצועים של Polaris Sportsman Touring 570

  פולריס עיצבו מנוע חד צילינדר בנפח 567 סמ״ק, ארבע פעימות המקורר על ידי נוזל מפיק 44 כ״ס. אחד היתרונות הבולטים במנוע קשור דווקא לעיצוב הדק שלו, המספק תנוחת ישיבה נוחה יותר מאחר והאזור שבין הברכיים צר יותר.

  תיבת ההילוכים האוטומטית של הספורטסמן 570 טורינג PVT מציעה פעולה בטווח גבוה ונמוך. בלימת מנוע היא סטנדרטית בכל הדגמים למעט בדגם הבסיס. למרות שלא קיים דיפרנציאל קדמי הניתן לנעילה, המערכת עדיין נחשבת לאחת המערכות הטובות ביותר. 

  התמודדות בשטח של טרקטורון Sportsman Touring 570

  הגה כוח הוא סטנדרטי בכל רמות הגימור מלבד דגם הבסיס Sportsman Touring 570. דגם טרקטורון הפרימיום מגיע עם זרועות A קדמיות ובולמי זעזועים המספקים 8.2 אינץ' של מהלך גלגלים. כל שאר הדגמים מצוידים בתמוכות אטומות מלפנים, גם עם 8.2 אינץ' של מהלך גלגלים. בדגם הבסיסי ובגימור ה-EPS קיים מרווח קרקע של 11 אינץ', בדגם הפרימיום המרחק מהקרקע הוא 11.5 אינץ' וכולל צמיגים גדולים יותר, בגודל 26 אינץ'.

  בלמים של ספורטסמן טורינג 570

  בלמי דיסק הידראוליים וידית בלם יד אחת מספקת בלימה מתאימה לגלגלים הקדמיים והאחוריים. בלם הרגל שולט על הבלמים האחוריים בנפרד מהבלמים הקדמיים. בלמי דיסק הידראוליים כפולים עוצרים את הגלגלים הקדמיים ובלם היד הבודד עוצר את שני הגלגלים האחוריים דרך הסרנים האחוריים הנעולים.

  נוחות ויעילות

  העיצוב הדק של המנוע מספק מקום ישיבה נוח יותר בין הברכיים עבור הרוכב. המושב שטוח, רך ומאפשר החלקה נוחה יותר קדימה ואחורה על מנת לשמור על שיווי משקל. מיקום הכידון מרגיש טבעי ונוח וכל הפקדים ממוקמים בהישג יד. קיים מרווח מספק לרגליים ושפע של אחיזה. מושב הנוסע מוגבה לצורך שדה ראייה טוב יותר. הנוסע מקבל גם משענות רגליים מוגבהות משלו. מתחת למושב הקדמי קיים שטח אחסון בנפח 23 ליטר, ומתחת למושב האחורי 7 ליטרים נוספים.

  נשיאה וגרירה

  תא האחסון הקדמי והאחורי יכולים לשאת יחד משקל של 122 ק״ג. הרכב מגיע עם מקלט סטנדרטי בגודל 1.25 אינץ׳ אשר מסוגל לגרור משקל של עד 555 ק״ג.

  YouTube video

  אלקטרוניקה ותוספות

  כל רמות הגימור של הספורטמן טורינג 570 מגיעות עם פנסים כפולים של 50 וואט. צג דיגיטלי הכולל תכונות בסיסיות כגון: מד מהירות, מד שמן, שעון, מצב הילוכים, מד דלק, מחוון AWD, מד מתח ומערך מלא של נורות אזהרה. שקע 12 וולט DC מגיע כסטנדרט.

  מפרט טכני של פולריס ספורטסמן טורינג 570

  נפח מנוע567 סמ"ק
  כ״ס44
  אורך86 אינץ׳
  רוחב48 אינץ׳
  גובה48 אינץ׳
  מרחק מהקרקע11 אינץ׳
  מיכל דלק6.75 גלון
  קיבולת נשיאה122 ק״ג
  קיבולת גרירה555 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי טרקטורונים מומלצים