ספורטסמן טורינג 850

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  077-805-1700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  פולריס Sportsman 850 Touring הוא טרקטורון דו מושבי עם איכות נסיעה מדהימה ושפע של טכנולוגיה וכוח שיעצימו את חווית הרכיבה של הנוסעים. הטרקטורון מתאים לרכיבת שטח מאתגרת במיוחד ולביצוע עבודות שונות בחוות ובמשקים חקלאיים.

  מחיר של פולריס ספורטסמן טורינג 850

  המחיר של פולריס ספורטסמן טורינג 850 דו מושבי הוא 84,000 ש"ח. המחיר כולל מע"מ והוא לפי בדיקות שעשיתי בעת ביצוע המחקר. המחיר מתייחס לכלי חדש, במידה ואתם מחפשים טרקטורון שטח יד 2 ניתן גם למצוא מחירים זולים יותר.

  YouTube video

  מנוע וביצועים של Sportsman Touring 850

  Sportsman טורינג 850 של פולריס משתמש במנוע דו צילינדר בנפח של 850 סמ"ק שמפיק 78 כ"ס. זהו רכב מלא כוח שעד היום עדיין מצליח להפתיע את המשתמשים בו בכל פעם מחדש. מעט מאוד מתחרים מאפילים על ה-850 של פולריס, אחד מהם הוא ה-1000 של פולריס עצמם.

  תיבת ההילוכים היא ה-CVT המסורתית של פולריס, עם הילוך חנייה, רוורס, ניטרלי, נמוך וגבוה. למרות גודלו הארוך ומשקלו הכבד יחסית לדגמים אחרים, הביצועים של הטרקטורון אף יותר ממספקים.

  התמודדות בשטח של טרקטורון פולריס ספורטסמן טורינג

  הגדלת בסיס הגלגלים של ה-Sportsman 850 ב-4 אינץ' נוספים כדי להגביר את היציבות במהירות גבוהה, במיוחד כאשר הוא מסיע יותר מרוכב אחד או כאשר עמוס במטען נוסף או גרר.

  בנסיעה בשבילים, ה-Touring 850 הם טרקטורונים זריזים באופן מפתיע למרות גודלם. מרווח הגחון מהקרקע עומד על 11.25 אינץ׳, זרועות A כפולות מלפנים ומאחור ומערכת מתלים באורך 9 אינץ' מלפנים ו- 10.25 אינץ' מאחור, מה שעוזר לנסיעה באופן משמעותי כאשר שני רוכבים יושבים על הטרקטורון.

  בלמים של ספורטסמן טורינג

  ה-Sportsman Touring 850 משתמש בבלם האופייני של פולריס של עם אפשרות לשלב רק את החלק האחורי באמצעות בלם רגל. מערכת זו פועלת היטב ומקלה על רוכבים חדשים חסרי ניסיון. כל הבלמים הם דיסקים הידראוליים, מה שאומר שהם מספקים ביצועים חזקים והם עמידים בפני שחיקה גם במצבי בלימה חזקים ופתאומיים. קיימת גם בלימת מנוע סטנדרטית, המקלה על העומס על הרפידות והדיסקים בזמן ירידה בדרכים תלולות. 

  נוחות ויעילות של Polaris ספורטסמן Touring 850

  פולריס דואגת לארגונומיה של הטרקטורונים שלה, וגם במקרה הזה עשתה זאת כמו שצריך.המושב נוח במיוחד וכל מה שצריך כדי להניע את הטרקטורון בצורה בטוחה וקלה נמצא בדיוק היכן שצריך להיות. הכידון נמצא בדיוק בזווית הנכונה. הנוסעים מקבלים מושב מוגבה לשדה ראייה טוב יותר. הנוסע מקבל גם ידיות אחיזה משלו ומרווח לרגליים.

  נשיאה וגרירה

  ה-Sportsman Touring 850 בעל קיבולת גרירה של עד 680 ק״ג בעזרת מקלט סטנדרטי בגודל של 1.25 אינץ'. וקיבולת נשיאה בחלק האחסון הקדמי של עד 54 ק״ג ובחלק האחורי של עד 108 ק״ג.

  YouTube video

  אלקטרוניקה ותוספות

  ה-Sportsman Touring 850 מצויד במגוון של אלקטרוניקה וטכנולוגיה. המכשירים מציגים כמות גדולה של מידע, כגון מד מהירות, מד מרחק, טכומטר, מחוון הילוכים, מד דלק, מחוון AWD, מד מתח, טמפרטורת נוזל קירור ועוד. פנים הרכב מעניק תחושה מודרנית במיוחד. בנוסף, קיים שקע DC ותאורה בעוצמה של 50 וואט.

  מפרט טכני של Sportsman Touring 850

  נפח מנוע850 סמ"ק
  כ״ס78
  אורך84.3 אינץ׳
  רוחב48.2 אינץ׳
  גובה48.8 אינץ׳
  מרחק מהקרקע11.25 אינץ׳
  מיכל דלק5.25 גלון
  קיבולת נשיאה164 ק״ג
  קיבולת גרירה680 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי טרקטורונים מומלצים