טרקסטר HD7

ליצירת קשר לחצו כאן:

קאן אם טרקסטר HD7 הוא טרקטור משא חזק, בעל קיבולת נשיאה וגרירה גבוהה שמתאימה עבור ביצוע מגוון רחב של עבודות. הטרקטור משא העוצמתי מאובזר במנוע חדש וחזק, מושבים נוחים ומשופרים, תא נוסעים עשוי חומרים מבודדים השומרים על הנוסעים מפני חום ומווסתים את רעש המנוע. TRAXTER HD7 בהחלט מספק נוחות מרשימה לצד ביצועים טובים.

מחיר של טרקטור משא קאן אם טרקסטר HD7

המחיר של קאן אם טרקסטר HD7 הוא 90,950 ש"ח. המחיר כולל מע"מ והוא לפי בדיקות שעשיתי בעת ביצוע המחקר. המחיר מתייחס לכלי חדש, במידה ואתם מחפשים טרקטור משא יד 2 ניתן גם למצוא מחירים זולים יותר.

YouTube video

מנוע וביצועים של טרקטור משא טרקסטר HD7

טרקסטר HD7 הוא טרקטור משא בעל מנוע צילינדר יחיד מסוג ROTAX בנפח 650 סמ״ק, מפיק 52 כ״ס ומקורר על ידי נוזל. מערכת הזרקת דלק אלקטרונית ותיבת הילוכים רציפה המאפשרת העברת הילוכים חלקה יותר עם פחות ויברציות. מערכת הנעה 4X4 ונעילת דיפרנציאל אחורי על ידי מערכת  VISCO-LOK.

התמודדות בשטח

מערכת מתלים מרשימה באורך 10 אינץ׳ עם זרוע A כפולה מלפנים. צמיגים גדולים בגודל 27 אינץ׳ העוטפים חישוקי מתכת בגודל 14 אינץ׳, הרכב מגיע ללא הגה כוח. להגברת ההגנה על הרכב מותקן פגוש קדמי עשוי מתכת ומגן גחון עשוי פלסטיק.

בלמים של קאן אם טרקסטר

זהו טרקטור משא בעל דיסקים הידראוליים בגודל של 220 מ״מ בכל אחד מהגלגלים.

YouTube video

נוחות ויעילות

מושב הנהג ניתן להתאמה לצורך הגברת נוחות הנסיעה וכוונון המושב לפי הצורך. מושב הנוסעים מתרומם על מנת לאפשר גישה למקום האחסון ולאפשר כניסה ויציאה נוחים לטרקטור. גם גלגל ההגה ניתן לכוונון על ידי העלאה או הורדה שלו בהתאם לגובה הנהג. 

אלקטרוניקה ותוספות

מסך דיגיטלי בגודל 5 אינץ׳ המציג את כל מדדי הרכב: מד מרחק, נתוני מנוע, שעון, מד דלק, מצב תמסורת, חגורות בטיחות, מד שמן ועוד. הטרקסטר של קאן אם מאובזר בפנסי לד אחוריים ובמראות צד. כננת גרירה ניתן להוסיף בתוספת תשלום.

מפרט טכני

נפח מנוע650 סמ"ק
כ״ס52
אורך153.3 אינץ׳
רוחב63 אינץ׳
גובה76 אינץ׳
מרחק מהקרקע11 אינץ׳
מיכל דלק10.5 גלון
קיבולת נשיאה680 ק״ג
קיבולת גרירה1134 ק״ג
אלמוג קינן

כותב המאמר: אלמוג קינן

כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

דגמי טרקטור משא מומלצים