טרקסטר HD9

ליצירת קשר לחצו כאן:

טרקסטר HD9 של קאן אם הוא טרקטור משא חזק במיוחד בעל קיבולת נשיאה וגרירה מבין הגבוהים ביותר בקטגוריה. הטרקטור משא מצוייד במנוע חזק תמסורת חלקה, עמידה ובעלת תגובה מהירה במיוחד. כמו בטרקטור מותקנת מערכת פליטה חדשה אשר דואגת לנסיעה והפעלה שקטה יותר. הטרקטור מתאים לנסיעה בשטחים גסים ולצורך עבודה בחוות חקלאיות ומשקים והוא בעל פונקציונליות מגוונת. הדגם מגיע עם שדה ראייה ונוחות נסיעה משופרים.

מחיר של טרקטור משא קאן אם טרקסטר HD9

המחיר של קאן אם טרקסטר HD9 הוא 98,950 ש"ח. המחיר כולל מע"מ והוא לפי בדיקות שעשיתי בעת ביצוע המחקר. המחיר מתייחס לכלי חדש, במידה ואתם מחפשים טרקטור משא יד 2 ניתן גם למצוא מחירים זולים יותר.

YouTube video

מנוע וביצועים של טרקטור משא קאן אם

ה- TRAXTER מגיע עם מנוע צילינדר כפול בנפח של 976 סמ״ק המפיק 65 כ״ס. מערכת הזרקת דלק אלקטרונית ומערכת קירור משולבת המתבצעת על ידי נוזל ומאוורר. בלימת מנוע משופרת וחווית נהיגה חלקה יותר. הקאן אם טרקסטר מגיע עם מצב נהיגה 2X4 ,4×4 ומצב דשא לשמירה על הצמחייה עם דיפרנציאל אחורי.

התמודדות בשטח של קאן אם TRAXTER

מערכת מתלים מרשימה באורך 10 אינץ׳ עם זרוע A כפולה. צמיגים גדולים בגודל 27 אינץ׳ העוטפים חישוקי מתכת בגודל 14 אינץ׳ ולוחות החלקה מרכזיים. הרכב מגיע ללא הגה כוח.

בלמים של טרקסטר HD9

דיסקים הידראוליים בגודל של 220 מ״מ בכל אחד מהגלגלים.

YouTube video

נוחות ויעילות

מושב הנהג ניתן להתאמה לצורך הגברת נוחות הנסיעה וכוונון המושב לפי הצורך. מושב הנוסעים מתרומם על מנת לשפר את שדה הראייה ולאפשר כניסה ויציאה נוחים לטרקטור. גם גלגל ההגה ניתן לכוונון על ידי העלאה או הורדה שלו בהתאם לגובה הנהג. 

אלקטרוניקה ותוספות

מסך דיגיטלי בגודל 7 אינץ׳  המציג את כל מדדי הרכב: מד מרחק, נתוני מנוע, שעון, מד דלק, מצב תמסורת, חגורות בטיחות, מד שמן ועוד. הטרקסטר של קאן אם מאובזר בפנסי לד ובמראות צד. כננת גרירה ניתן להוסיף בתוספת תשלום.

מפרט טכני של טרקסטר HD9

נפח מנוע976 סמ"ק
כ״ס65
אורך120 אינץ׳
רוחב62 אינץ׳
גובה76 אינץ׳
מרחק מהקרקע13 אינץ׳
מיכל דלק10.5 גלון
קיבולת נשיאה680 ק״ג
קיבולת גרירה1134 ק״ג
אלמוג קינן

כותב המאמר: אלמוג קינן

כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

דגמי טרקטור משא מומלצים