טרקסטר MAX DPS HD9 עם 4 מקומות

ליצירת קשר לחצו כאן:

טרקסטר MAX DPS HD9 של קאן אם הוא טרקטור משא 4 מקומות בעל מנוע חזק, תמסורת חלקה, עמידה ובעלת תגובה מהירה במיוחד. הטרקטור מתאים לנסיעה בשטחים גסים ולצורך עבודה בחוות חקלאיות ומשקים והוא בעל פונקציונליות מגוונת. הדגם מגיע עם שדה ראייה ונוחות נסיעה משופרים.

 

מחיר של טרקטור משא קאן אם טרקסטר MAX DPS HD9

המחיר של קאן אם טרקסטר MAX DPS HD9 עם 4 מקומות ישיבה הוא 123,950 ש"ח. המחיר כולל מע"מ והוא לפי בדיקות שעשיתי בעת ביצוע המחקר. המחיר מתייחס לכלי חדש, במידה ואתם מחפשים טרקטור משא יד 2 ניתן גם למצוא מחירים זולים יותר.

YouTube video

מנוע וביצועים של טרקסטר 4 מקומות ישיבה

מנוע צילינדר כפול בנפח של 976 סמ״ק המפיק 65 כ״ס. מערכת הזרקת דלק אלקטרונית ומערכת קירור משולבת המתבצעת על ידי נוזל ומאוורר. בלימת מנוע משופרת וחווית נהיגה חלקה יותר. הטרקסטר מגיע עם מצב נהיגה 2X4 ,4×4 ומצב דשא לשמירה על הצמחייה עם דיפרנציאל אחורי.

התמודדות בשטח

מערכת מתלים מרשימה באורך 10 אינץ׳ עם זרוע A כפולה. צמיגים גדולים בגודל 27 אינץ׳ העוטפים חישוקי אלומיניום ולוחות החלקה מרכזיים. הגה חשמלי 

בלמים של קאן אם טרקסטר

דיסקים הידראוליים בגודל של 220 מ״מ בכל אחד מהגלגלים.

YouTube video

נוחות ויעילות

הטרקטור משא מגיע עם 4 מושבים, מושב הנהג ניתן להתאמה לצורך הגברת נוחות הנסיעה וכוונון המושב  לפי הצורך. מושב הנוסעים מתרומם על מנת לשפר את שדה הראייה ולאפשר כניסה ויציאה נוחים לטרקטור. גם גלגל ההגה ניתן לכוונון על ידי העאלה או הורדה שלו בהתאם לגובה הנהג. 

אלקטרוניקה ותוספות

מסך דיגיטלי LCD  המציג את כל מדדי הרכב: מד מרחק, נתוני מנוע, שעון, מד דלק, מצב תמסורת, חגורות בטיחות, מד שמן ועוד. טרקטור המשא קאן אם טרקסטר מאובזר בפנסי לד ובמראות צד. כננת גרירה ניתן להוסיף בתוספת תשלום.

מפרט טכני

נפח מנוע976 סמ"ק
כ״ס65
אורך153.3 אינץ׳
רוחב63 אינץ׳
גובה76 אינץ׳
מרחק מהקרקע11 אינץ׳
מיכל דלק10.5 גלון
קיבולת נשיאה794 ק״ג
קיבולת גרירה1136 ק״ג
אלמוג קינן

כותב המאמר: אלמוג קינן

כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

דגמי טרקטור משא מומלצים