קודיאק 450

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  053-633-2400


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  ימאהה קודיאק 450 הוא טרקטורון 4×4 בגודל בינוני. למרות גודלו, מנוע ארבע הפעימות שלו בנפח של 421 סמ"ק עם הזרקת דלק מעניק הרבה כוח והופך את הקודיאק לטרקטורון מהנה מאוד ברכיבה על שבילים. זהו טרקטורון קל משקל עם תיבת הילוכים אוטומטית, מה שהופך לאידיאלי עבור רוכבים חסרי ניסיון.

  YouTube video

  מנוע וביצועים של ימאהה קודיאק 450

  כל הדגמים מגיעים עם מנוע חד-צילינדר בנפח 421 סמ"ק מקורר בנוזל. המנוע מוזן דרך מצערת EFI בגודל 34 מ"מ. תיבת ההילוכים כוללת טווח גבוה, נמוך, ניטרלי, רוורס וחנייה. מצב נהיגה 2WD ו-4WD ניתנים לבחירה תוך כדי תנועה. דגמי ימאהה Kodiak 450 EPS ו- Kodiak 450 EPS SE מגיעים עם דיפרנציאל קדמי הניתן לנעילה.

  התמודדות בשטח של ימאהה Kodiak

  השלדה היא לא שלדת טרקטורונים בגודל מלא, הימאהה קודיאק 450 מקבל מסגרת קומפקטית יותר שתוכננה במיוחד עבור מנוע ה-421 סמ״ק. זה נעשה כדי להיות קל יותר לתמרון וקל יותר לרכיבה בשטח. הימאהה קודיאק 450 מקבל מערכת מתלים עצמאית כפולה בכל פינות הרכב, ובולמי זעזועים מתכווננים לחמישה כיוונים. צמיגי שטח מסוג Duro מציעים אחיזה טובה בקרקע, יש 9.6 אינץ' של מרווח מהקרקע.

  YouTube video

  בלמים של טרקטורון ימאהה

  בלמי דיסק הידראולייםבולמים את הגלגל הקדמיים. מערכת הבלימה האחורית היא מערכת בלמים רטובה המשתמשת במספר דיסקים המקוררים בשמן. שמן זה מאפשר לבלמים לשמור על טמפרטורה נמוכה תוך כדי עצירה מיידית, גם בתנאים קיצוניים. בלמים אלו כמעט ואינם דורשים תחזוקה.

  נוחות ויעילות

  למרות העיצוב הקומפקטי של ימאהה קודיאק 450 הוא לא מוותר על הנוחות. מרווחי הרגליים גדולים והמושב עבה ומרופד. השלדה הקצרה יותר הופכת את הקודיאק 450 לקל יותר, תכונות אלו מפחיתות את העייפות ברכיבה לאורך יום שלם בצורה משמעותית. תושבות גומי במנוע מונעות העברה של רעידות מהמנוע לכידון. בנוסף קיים מקום אחסון לחפצים אישיים מתחת למושב.

  נשיאה וגרירה

  מדף קדמי ואחורי מגיע עם שפע של נקודות עיגון לקשירת מטען על ידי רצועות. המדף הקדמי בעל קיבולת נשיאה של 40 ק״ג, והמדף האחורי יכול להתמודד עם משקל של 80 ק״ג. הימאהה קודיאק 450 יכול לגרור מקסימום 600 ק״ג, בעזרת מקלט סטנדרטי בגודל 2 אינץ'.

  YouTube video

  אלקטרוניקה ותוספות

  הטרקטורון מאובזר בפנסי הלוגן. דגם ימאהה Kodiak EPS SE מגיע עם תאורת עבודה הלוגן המותקנת על הכידון. כל המחברים עמידים למים. תצוגת LCD קטנה מספקת מד מהירות, מד נסיעה, מצב תיבת הילוכים, רמת דלק ועוד.

  מפרט טכני של ימאהה קודיאק 450

  נפח מנוע421 סמ"ק
  אורך80.1/ 80.4 (EPS SE) אינץ׳
  רוחב46.5 אינץ׳
  גובה45.7/ 47 (EPS SE) אינץ׳
  מרחק מהקרקע9.6 אינץ׳
  מיכל דלק3.7 גלון
  קיבולת נשיאה120 ק״ג
  קיבולת גרירה600 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי טרקטורונים מומלצים