רפטור 700R

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  053-633-2400


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  לפני מספר שנים לימאהה רפטור 700R היו הרבה טרקטורונים ספורטיביים מתחרים. להונדה היה את ה- TRX 700 XX ולפולריס היו את ה- 525 IRS ו- 525 S. אבל גם אז, ה- Raptor 700R עמד בראש טבלת המכירות וניצח כמעט בכל בתחרות ספורט.

  טרקטורון ימאהה Raptor 700R הוא כלי מהיר מאוד, המייצר מומנט נמוך, מגיע עם בולמי זעזועים מתקדמים המתכווננים ללא סוף, והוא טרקטורון קל ונוח לרכיבה למשך שעות ארוכות.

  YouTube video

  מנוע וביצועים של Yamaha Raptor 700R  

  מבחינת ביצועי מנוע, כל דגמי הרפטור זהים. למרות שימאהה לא מציינת את מספרי כוחות סוס ומומנט של הטרקטורונים הספורטיביים שלה, זה בהחלט יותר ממספיק. לטרקטורון מומנט נמוך עד בינוני, מיכל דלק בנפח של 686 סמ"ק.

  העברה ידנית חלקה של הקלאץ׳ ותיבת הילוכים הכוללת הילוך אחורי ליציאה ממקומות צרים. הראפטור מגיע עם שרשרת טבעות X לצורך הגברת העמידות והאמינות בזמן הרכיבה. התנעה חשמלית מגיעה כסטנדרט בטרקטורון.

  התמודדות בשטח של ימאהה רפטור

  הראפטור לא רחב במיוחד, אבל הוא בעל מרכז כובד נמוך ועיצוב שלדה שמספקים יציבות מעולה במהירויות גבוהות ובעיקולים. ללא ספק, ימאהה Raptor 700R הוא אחד מטרקטורוני השטח האהובים ביותר בכל הזמנים.

  בעוד שדגם הבסיס של ימאהה Raptor 700 מגיע עם בולמי זעזועים מתכווננים מראש, ה-Raptor 700R מצויד בבולמי זעזועים מתקדמים, מלפנים ומאחור, המספקים מגוון רחב יותר של התאמות במהירות גבוהה ונמוכה.

  התוצאה היא התמודדות מושלמת בשטחים קשים ונוחות נסיעה לאורך כל היום. כל דגמי הראפטור מגיעים עם מערכת מתלים קדמית באורך 9.1 אינץ' עם זרוע A כפולה, ומערכת מתלים אחורית באורך 10.1 אינץ'.

  בלמים של טרקטורון Raptor 700R

  הטרקטורון מצוייג בבלמי דיסקים הידראוליים עם בוכנת אלומיניום כפולות המספקים כוח בלימה בשני הגלגלים הקדמיים. דיסק הידראולי אחורי יחיד עם בוכנות כפולות שולט על הציר האחורי. כל הדיסקים מחוררים על מנת להפחית את עומסי המשקל ולהאיץ את קירור הבלמים. בנוסף, בלם חניה סטנדרטי מותקן על הכידון.

  נוחות ויעילות

  ימאהה רפטור בעל חוזקות רבות, נוחות היא אחת מהן. יש לו תחושה יותר נינוחה מרוב טרקטורוני הספורט. המושב מפואר, יתדות הרגליים והכידון מותקנים בצורה מושלמת עבור רוכבים בגדלי גוף שונים. ניתן לרכוב עליו באגרסיביות, בין אם בישיבה ובין אם בעמידה. כל הפקדים נמצאים בהישג יד, וידית בלם הרגל האחורית והחלפת ההילוכים ניתנים לכיוון.

  נשיאה וגרירה

  טרקטורון ספורט אינו מיועד לביצוע עבודות גרירה או נשיאה

  YouTube video

  אלקטרוניקה ותוספות

  הראפטור מצויד בפנסי קריפטון מחזירי אור בעוצמה של 30 וואט ופנס LED אחורי עם אורות בלימה. הוא כולל הצתה דיגיטלית והתנעה חשמלית.

  מפרט טכני של ימאהה רפטור 700

  נפח מנוע686 סמ"ק
  אורך72.6 אינץ׳
  רוחב45.5 אינץ׳
  גובה43.9 אינץ׳
  מרחק מהקרקע9.4 אינץ׳
  מיכל דלק2.9 גלון
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי טרקטורונים מומלצים