ויקינג EPS ו- EPS Ranch Edition

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  053-633-2700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  Yamaha Viking EPS הוא טרקטור משא בעל שלושה מקומות ישיבה, הוא מגיע עם העמידות ואיכות הבנייה הגבוהה של ימאהה. כל דגמי ימאהה כוללים הגה כוח המקל על הנהגים. שני הדגמים הויקינג  EPS והיויקינג EPS ראנץ׳ בעלי ארגז מטען ניתן להטייה.

  מערכת ההנעה מופעלת על ידי תיבת הילוכים אולטרה מאט ומערכת הפעלה 4WD פנטסטית. יתכן שמנוע החד צילינדר בנפח 686 סמ״ק נשמע יחסית חלש בהשוואה לדגמים דומים אך הוא בהחלט אמין ועמיד מאוד כך שיחזיק למשך שנים רבות.

  דגמים נוספים של טרקטור משא ימאהה ויקינג

  דגם הויקינג EPS הסטנדרטי בשני צבעים לבחירה, החבילה הבסיסית טובה מאוד והיא כוללת הגה כוח ומרחק טוב מהקרקע. הרכב קל וקומפקטי, הוא כולל את איכות הבנייה הגבוהה של ימאהה, תיבת הילוכים ומערכת הנעה 4×4. 

  כאשר עולים בדרגה לדגם  EPS ראנץ׳ הצבע משתדרג לכתום מטאלי, ללא אפשרות בחירה בצבע אחר. גלגלי אלומיניום, גג קשיח, מגינים ומקום אחסון מתחת למושבים. למרות שדגם הראנץ׳ מציע צבע כתום מהמם ותוספות שימושיות הדגם הבסיסי מספיק בהחלט בעיקר עבור מי שמתכנן לבצע תוספות שונות באופן עצמאי.

  מנוע וביצועים

  YouTube video

  הימאהה ויקינג מופעל על ידי מנוע חד צילינדר בעל הזרקת דלק אלקטרונית בעל נוזל קירור, המנוע בנפח 686 סמ״ק. תיבת ההילוכים הייחודית בעלת טווח הילוכים גבוה ונמוך. 

  המערכת כוללת מצמד צנטריפוגלי אוטומטי להפחתת שחיקת החגורה ומצמד קפיצים המאפשר בלימת מנוע לכל הגלגלים בעת נסיעה בירידה או ברוורס. מערכת 4WD של ימאהה מאפשרת לנהוג בוויקינג במצב נהיגה דו גלגלי או 4×4, 4WD עם דיפרנציאל קדמי מונע החלקה ו- 4WD עם דיפרנציאל קדמי ואחורי הננעלים לחלוטין.

  התמודדות בשטח

  ימאהה משתמשים במערכת היגוי אלקטרונית על מנת לאפשר שליטה טובה יותר בפחות מאמץ. 

  בלמים

  בלמי דיסקים הידראוליים כפולים נמצאים מלפנים ומאחור. בלם חנייה משמש כפונקציית הבלימה היחידה של הרכב.

  נוחות ויעילות

  הויקינג מציע שלושה מושבים לנוסעים. הכיסא האמצעי עלול להיות צפוף עבור חלק מהאנשים, כל שלושת הנוסעים מקבלים ידית אחיזה, משענות ראש מרופדות וחגורות בטיחות מתכווננות. כסא הנהג מתכוונן, תא כפפות מרווח וארבע מחזיקי כוסות.

  נשיאה וגרירה

  הויקינג בעל קיבולת גרירה של עד 680 ק״ג באמצעות מתאם גרירה מובנה באורך 2 אינץ׳. אומנם זה מספיק בהחלט עבור רוב סוגי המשא אך יחסית נמוך בהשוואה למתחרים המציעים קיבולת גרירה של עד 2 טון. קיבולת הנשיאה של הויקינג עומדת על 272 ק״ג.

  אלקטרוניקה

  מדדים דיגיטליים המציגים את מידע בסיסי וחשוב אודות הרכב, כמו: מהירות, מרחק, שעון, מצב נהיגה, הילוכים, מד דלק וכו׳.

  מפרט טכני

  נפח מנוע686 סמ"ק
  אורך122.1 אינץ'
  רוחב61.8 אינץ׳
  גובה75.8 אינץ׳
  מרחק מהקרקע11.8 אינץ׳
  מיכל דלק9.7 גלון
  קיבולת נשיאה272 ק״ג
  קיבולת גרירה680 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי טרקטור משא מומלצים