ויקינג VI EPS

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  053-633-2700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  רכב Yamaha Viking VI EPS הוא טרקטור משא עם 6 מקומות ישיבה, הוא מורכב משני שורות של שלושה מושבים. דגמי הויקינג ידועים באיכות ובעמידות שלהם. מערכת היגוי אלקטרונית קיימת בכל דגמי הויקינג. כמו גם תיבת ההילוכים הייחודית של ימאהה והמעבר המהיר בפקודה למצב נהיגה 4×4 מגיעים כסטנדרט. למרות מנוע חד צילינדר בנפח של 686 סמ״ק חלש יחסית למנועי המתחרים המציעים מנוע דו צילינדר. המנוע של ימאהה בהחלט אמין ועמיד שיחזיק לאורך שנים.

  דגמים נוספים

  הדגם הבסיסי מגיע עם הגה כוח, מרחק יציב מהקרקע הויקינג מרגיש יציב והוא בעל איכות הבנייה הגבוהה של ימאהה. תיבת הילוכים ומערכת הנעה ארבע גלגלית.

  הדגם המשודרג  מגיע עם גלגלי אלומיניום, גג רך מראות אחוריות, מוטות אחיזה, מברשות קדמיות ועוד. כך שהדגם המשודרג אטרקטיבי בעקבות הצבע הכתום מטאלי שלו ותוספת האביזרים, אך אותם אביזרים ניתנים להוספה באופן עצמאי גם על הדגם הבסיסי של ויקינג.

  מנוע וביצועים

  YouTube video

  הויקינג מופעל על ידי מנוע חד צילינדר בנפח של 686 סמ״ק, בעל הזרקה אלקטרונית וקירור על ידי נוזלים, המנוע הפך למאפיין של העמידות והאמינות של ימאהה. תיבת ההילוכים מציעה טווח גבוה ונמוך. זוהי תיבת הילוכים יציבה שמביאה עמה מצמד צנטריפוגלי אוטומטי להפחתת שחיקת החגורה ומצמד קפיצי כדי לאפשר בלימת מנוע לכל הגלגלים בזמן נסיעה בירידה במצב 4WD או ברוורס.

  לויקינג קיימת האפשרויות לנהוג ב- 2WD, 4WD עם דיפרנציאל קדמי בעל החלקה מוגבלת ו- 4WD עם דיפרנציאל קדמי ואחורי נעול לחלוטין. 

  התמודדות בשטח

  ימאהה משתמשים במערכת היגוי אלקטרונית על מנת להפחית מאמץ. מערכת המתלים האחורית כוללת מוט מונע תנודה על מנת לשפר את היציבות.

  בלמים

  בלמי דיסקים הידראוליים כפולים נמצאים מלפנים ומאחור. בלם החנייה הוא הדבר היחיד שמשמש לצורך חניית הרכב.

  נוחות ויעילות

  לויקינג שתי שורות של שלושה מושבים עבור שישה נוסעים. בתי השורות המושב האמצעי מתכוונן מעט אחורה על מנת לאפשר מרווח נוסף לכתפיים. לכל ששת הנוסעים יש משענת מרופדת לידיים וחגורת בטיחות מתכווננת. בנוסף לתא כפפות ננעל ושמונה מחזיקי כוסות.

  נשיאה וגרירה

  ויקינג VI  בעל קיבולת גרירה של 680 ק״ג עם מתאם גרירה מובנה באורך 2 אינץ׳. לויקינג ארגז מטען עשוי פלדה בעל קיבולת נשיאה של עד 272 ק״ג. המיטה כוללת מוט אחיזה, מחצלת מטען מגומי סטנדרטית ווים הנפתחים. ניתן גם לפתוח ולהטות משני הצדדים. בנוסף הארגז כולל מוטות אחיזה ומשטח גומי ווי קשירה. 

  אלקטרוניקה

  צג דיגיטלי המציג את נתוני הרכב החשובים כמו מד מהירות, שעון, מצב נהיגה, הילוך, מד דלק ועוד.

  מפרט טכני

  נפח מנוע686 סמ"ק
  אורך153.5 אינץ'
  רוחב61.8 אינץ׳
  גובה76.6 אינץ׳
  מרחק מהקרקע11.4 אינץ׳
  מיכל דלק9.7 גלון
  קיבולת נשיאה272 ק״ג
  קיבולת גרירה680 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי טרקטור משא מומלצים