וולברין X4 850

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  053-633-2100


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  רכבי וולברין  X4 850 וולברין X4 XT-R 850 הם רכבים היושבים בדיוק על התפר שבין רכב שטח הנועד לפנאי לבין רכבי טרקטור משא שנועדו לתת עבודה. הם אינם רכבי עבודה במלואם בדיוק כמו שאינם רכבי שטח ספורטיביים. דגמים אלו מצויינים עבור מי שמחפש רכב יחסית קומפקטי בעל ארבע מושבים וחשובה להם העמידות, האמינות אך גם רמת ביצועים צנועה יחסית.

  עדכונים וחידושים

  ימאהה ביצעו מספר עדכונים עבור ליין דגמי וולברין X4. עיצוב מחודש לדלתות המאפשר כניסה ויציאה קלים ונוחים יותר לרכב, עיצוב מחדש של תומכי הגג המאפשרים שילוב טוב יותר של רמקולים ואביזרים נוספים ללא הפרעה לכניסה וליציאה מהרכב. מושב הנהג שודרג ובעל אפשרויות כוונון רחבות יותר, גם דוושות הרכב עברו שדרוג משמעותי. 

  בנוסף ימאההה שיפרה את חגורות הבטיחות ברכבים, כעת אין צורך להשתמש בכלים מיוחדים על מנת לבצע התאמות בחגורות, בנוסף מסך התצוגה והצמיגים שודרגו. 

  YouTube video

  הדגם המשודרג של Yamaha Wolverine X4 XT-R 850 כולל גם בולמי זעזועים מתכווננים, לוחות החלקה, כננת ופלסטיק איכותי יותר. התוספות ברכב בהחלט משמעותיות מבחינה פונקציונלית מבחינת הנראות הכללית של הרכב.

  מנוע וביצועים 

  כל דגמי הוולברין 850 בעלי מנוע בנפח 847  סמ״ק עם שמונה שסתומים. המנוע כולל בוכנות עם מוטות חיבור ומערכת שימון יבשה. הכוח נשלח לצמיגים דרך תיבת ההילוכים המשתנה ללא הרף, העושה שימוש במצמד צנטריפוגלי לצורך שמירה על מתח חגורה ובלימת מנוע לכל הגלגלים.

  בנוסף קיימת חגורה גדולה שנועדה למנוע החלקה ובלאי מוקדם. הרכב כולל מצב נהיגה 4×4 ודיפרנציאל קדמי הניתן לנעילה. ימאהה מאפשרת מצב נהיגה דו גלגלי, מצב נהיגה 4×4 מונע החלקה ומצב נהיגה 4×4 עם דיפרנציאל נעול.

  התמודדות בשטח

  וולברין בעל יכולת הרמה עצמית של מערכת המתלים והבלמים האחוריים בזמן עומסים כמו נוסעים במושב האחורי או מטען בארגז האחורי. הפונקציה הזו מובנת במערכת בולמי הזעזועים ואינה דורשת שימוש במדחס. לדגמי XT-R במשודרים קיימת מערכת מתלים ובלמים ניתנת להתאמה מלאה וצמיגים בגודל 27 אינץ׳ המאפשרים יציבות רבה..

  בלמים

  כל דגמי ה- Wolverine משתמשים בדיסקים הידראוליים דו בוכניים ברוחב 207 מ״מ בכל פינות הרכב.

  נוחות ויעילות

  ימאהה ידועים כמובילים בקטגוריה הזאת, וולברין X4 850 לא יוצא דופן, לוחות רצפה בעלי משיכה גבוהה שומרים על רגלי הנהג והנוסעים במקומם, מחזיקי כוסות רבים, כסא נהג שניתן להתאמה ושדרוגים נוספים הממתנים את הרעש בתוך תא הנוסעים. 

  וולברין אינו מרווח במיוחד בתור רכב בעל ארבע מושבים, הישיבה במושבים האחוריים עלולה להיות בעייתית מעט עבור נוסעים גבוהים, ימאהה עיצבו את המושבים האחוריים באופן שמשפר את  שדה הראייה של הנוסעים, אך הנוחות במושבים האחוריים שנויה במחלוקת.

  גרירה ונשיאה

  דגמי וולברין בעלי קיבולת גרירה של 907 ק״ג וקיבולת נשיאה של 272 ק״ג. ארגז המטען כולל נקודות קשירה ממתכת ותכונת הרמה אוטומטית של המתלים האחוריים ששומרת על מרחק מהקרקע בנסיעה כשהרכב עם מטען.

  אלקטרוניקה

  דגמי וולברין משתמשים בהגה כוח אלקטרוני הרגיש למהירות. מערכת בקרת המהירות של וולברין מאפשרת להגביל את המהירות של הרכב. ימאהה חיברה את כל הדגמים למערכת GPS המציגה מפות ונתונים שונים. הדגמים כוללים פנסי LED קדמיים ואחוריים וארבע מתגים המאפשרים להוסיף ציוד ואורות נוספים במידת הצורך.

  מפרט טכני

  נפח מנוע847 סמ"ק
  הספק מנועN/A
  אורך122 אינץ'
  רוחב62.2 אינץ׳
  גובה77.7 אינץ׳
  מרחק מהקרקע11.3 אינץ׳
  מיכל דלק9.2 גלון
  קיבולת נשיאה272 ק״ג
  קיבולת גרירה907 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי רכב שטח מומלצים