מיול Pro-FX

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  053-633-2700


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  קוואסאקי בעלי היסטוריה עשירה בייצור טרקטורי משא המיועדים לעבודה. בדגמי המיול האחרונים היה שילוב טוב של נוחות ועידון. טרקטור משא מיול Pro-FX הוא הדגם הרחב ביותר של קוואסקי המציע 9 רמות גימור בין FX עם שלושת המושבים  ועד דגמי ה- FXT המציעים 6 מושבים. 

  מערכת ההנעה והשלדה של מיול FX/FXT בנויים לטווח ארוך, מנוע שלושה צילינדרים חזק ועמיד להפליא. ה-Mule FX ו-FXT הם טרקטורי המשא החזקים והגדולים ביותר בקטגוריה שלהם, לפחות מבחינת כושר נשיאת מטען והיעילות.

  YouTube video

  חידושים ועדכונים של מיול פרו

  החידוש של שנת 2022 הוא מיול פרו במהדורת פלטינום, מהדורת הפלטינום כוללת פנים רכב משודרג יותר, מושבי עור, ריפוד פנימי וגימור ברמה גבוהה יותר. מגנים נוספים (מגני פגוש ומגני פנסים), כננת, פנסי לד, גלגלי אלומיניום, מראה אחורית, סאן רוף, מקום אחסון נוסף מתחת למושבים, צבע ברונזה מתכתי ועוד

  מנוע וביצועים של קוואסקי מיול

  כל דגמי Mule Pro-FX ו-Pro-FXT משתמשים במנוע בנזין בעל שלושה צילינדרים ותיבת הילוכים CVT. למרות שהמיול פרו כולל מצלמות כפולות ומערכת קירור בנוזל, הוא לא דומה לרמת הכוח שיש ב- YXZ של ימאהה. קוואסאקי מיול פרו מכוון למומנט נמוך ואורך חיים ארוך בסל"ד נמוך. זה מאפשר ל-Mule להגיע למהירות מרבית הנרתעת מ- 80 קמ"ש,שזה מהיר למדי עבור רכב למטרות עבודה ונשיאת מטען.

  התמודדות בשטח של טרקטור משא מיול

  ה-Mule Pro-FX כולל בולמי זעזועים מתכווננים מלפנים ומאחור, המאפשרים לנהג להוסיף עומס קפיצי כדי לפצות על המשקל. מערכת המתלים באורך 8.7 אינץ' עושה עבודה מצוינת בספיגה של רוב המכשולים הקטנים בדרך ומאפשרים נסיעה חלקה יותר מרוב הטנדרים 4×4.

  בלמים של Mule Pro-FX

  למיול בלמים גדולים, מלפנים קליפרים הידראוליים בעלי שתי בוכנות הנצמדים לדיסקים בגודל של 212 מ"מ. מאחור, קליפרים קטנים יותר עם בוכנה אחת. מותקן גם בלם חניה מכני נפרד.

  YouTube video

  אלקטרוניקה ותוספות

  בכל דגמי Mule Pro-FX ו-FXT פרט לדגם הבסיסי, הגה כוח חשמלי המגיע כסטנדרט. Pro-FX מקבל פנסי הלוגן ו-LED משולבים. דגם ה-FXT מקבל תאורת LED קדמית מלאה. בכל רמות הגימור מגיע לוח בקרה דיגיטלי סטנדרטי והוא היחיד שזמין.

  נוחות ויעילות

  המיול מוביל בנושא הנוחות והיעילות, דגמי FX לוקחים זאת צעד נוסף קדימה. הספסל הרחב לשלושה נוסעים מתאים לשלושה מבוגרים קטנים יחסית או לשניים גדולים. כניסה ויציאה למיול פשוטים ונוחים מאוד ולוח הבקרה והלחצנים נמצאים בדיוק במקום הנכון. הארגונומיה של הרכב בהחלט מצויינת, אך יחד עם זאת בהחלט כדאי שקוואסאקי ישפרו את אורך המתלים על מנת שיוכלו להתחרות בפולריס ריינג'ר ובקאן אם טרקסטר.

  נשיאה וגרירה

  קיבולת הנשיאה הוא המקום שבו המיול זורח – דגמי FX כוללים ארגז מטען באורך של 1.37 מטר, רוחב 1.35 מטר וגובה של 28 ס״מ. דגמי FX ו-FXT מסוגלים לשאת עד 453 קילון. לדגמי FX יש קיבולת נשיאה של 733 ק״ג והם יכולים לגרור 907 ק״ג באמצעות מקלט רכב סטנדרטי. דגמי FXT בעלי קיבולת זהה, אך קיבולת הנשיאה יורדת ל- 158 ק״ג כאשר המושבים האחוריים בשימוש. 

  מפרט טכני של טרקטור משא מיול

  נפח מנוע812 סמ"ק
  אורך133.3 אינץ'
  רוחב64 אינץ׳
  גובה77.4 אינץ׳
  מרחק מהקרקע10.4 אינץ׳
  מיכל דלק7.9 גלון
  קיבולת נשיאה733 ק״ג
  קיבולת גרירה907 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי טרקטור משא מומלצים