גריזלי 700 EPS

  להצעת מחיר והכוונה השאירו פרטים או התקשרו:
  053-633-2400


  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  הימאהה Grizzly 700 EPS הוא די קטן מבחינת נפח מנוע, אבל הוא עדיין מעניק מספיק כח כדי להתמודד עם כל שביל או משימה. מערכת המתלים ומרווח הגחון מהקרקע גבוהים משמעותית. טרקטורון גריזלי 700 הוא כלי שטח רציני עם יכולת נעילה מלאה של 4WD.

  הוא מיועד להרפתקאות לאורך כל היום עם תכונות כמו פתחי אוויר גבוהים במנוע, צמיגים אגרסיביים ותיבת הילוכים אוטומטית עם בלימת מנוע. כל דגמי הגריזלי מגיעים עם צג דיגיטלי בגודל 7 אינץ׳ ומערכת Adventure Pro GPS של ימאהה.

  YouTube video

  מנוע וביצועים של ימאהה גריזלי 700

  ימאהה גריזלי מצוייד במנוע ה-SOHC ארבע פעימות, בנפח 686 סמ"ק עם קירור בנוזל. למרות שהוא חולק כמה קווי דמיון עם ימאהה רפטור הספורטיבי, הוא מכוון לכוח בטווח נמוך / בינוני.

  בגריזלי הזרקת דלק מתבצעת באמצעות גוף מצערת בגודל של 44 מ"מ. תיבת ההילוכים של ימאהה כוללת הילוך בטווח גבוה, נמוך, ניטרלי, חנייה ורוורס. מערכת ההנעה כוללת 2WD, 4WD ו-4WD עם נעילת דיפרנציאל.

  התמודדות בשטח של טרקטורון ימאהה 700

  לטרקטורון ימאהה גריזלי יש תחושה קלה וקומפקטית, מה שמקל על ביצוע עיקולים ופניות בזמן נסיעה על השביל. כל דגמי גריזלי מגיעים עם הגה כוח חשמלי רגיש למהירות, זרועות A כפולות בכל פינות הרכב ומערכת מתלים אחורית עצמאית עם מוט נדנוד.

  כל ארבעת בולמי הזעזועים ניתנים לכוונון עומסים מראש בחמישה כיוונים. כמעט 30 ס״מ של מרווח הגחון  מהקרקע מציבים רף גבוה במיוחד עבור כל טרקטורון.

  בלמים של Grizzly 700 EPS

  בלמי דיסק הידראוליים מותקנים בכל ארבעת הגלגלים ופועלים היטב.

  YouTube video

  נוחות ויעילות

  הגריזלי 700 EPS הוא טרקטורון גדול אך הוא אינו מרגיש גדול מדיי. הוא מעניק תחושה קומפקטית וקלה, מה שהופך אותו נוח למונע עייפות בזמן רכיבה ארוכה. המושב עבה ומרופד, קיימים שלושה תאי אחסון אטומים, כאשר שניים מהם נגישים ישירות מהמושב.

  נשיאה וגרירה

  מדף קדמי ואחורי בעל קיבולת נשיאה גבוהה מהממוצע, של 140 ק״ג. הגריזלי מגיע גם עם מקלט בגודל 2 אינץ' המאפשר לו לגרור עד 600 ק״ג.

  אלקטרוניקה ותוספות

  פנסי LED הם סטנדרטיים בכל דגמי הגריזלי ותאורת הלוגן בכידון. תצוגת LCD כוללת מחווני אזהרה, מד מהירות, מד מרחק וכל הממדים הרגילים. כל דגמי הגריזלי כוללים הכנה למערכת ה-Adventure Pro GPS של ימאהה.

  מפרט טכני

  נפח מנוע686 סמ"ק
  אורך81.5 אינץ׳
  רוחב48.4 אינץ׳
  גובה49.3 אינץ׳
  מרחק מהקרקע11.3 אינץ׳
  מיכל דלק4.8 גלון
  קיבולת נשיאה140 ק״ג
  קיבולת גרירה600 ק״ג
  אלמוג קינן

  כותב המאמר: אלמוג קינן

  כחובב רכבים חשוב לי להביא את כל המידע על סוגי הדגמים השונים שישנם כיום בשוק. כמו כן הרבה מהרכבים באתר הם רכבי עבודה, ישנם הרבה סוגים של טרקטורי משא ורכבי שטח.

  דגמי טרקטורונים מומלצים